EZ RJ45 Siete Kliešte Nástroj Cat7 Cat6 Cat5 Kábel Siete Cez Otvor Crystal Head Stripping Kliešte Kliešte Kliešte, Sada

d148090
Skladom
€6.21 €9.13

RJ45 Nástroj, Krimpovacie Prejsť Fréza pre Cat6 Cat5 Cat5e 8P8C Modulárne Konektory All-in-one Wire Nástroj ✅Rýchly, Spoľahlivý Modulárny Krimpovacie-konektor Nainštalovať Nástroj pre Pass-Thru 8P konektor RJ45 konektorom,All-in-one design môžete vytvoriť svoj kusy, pásy a crimps pracovať treba urobiť len s týmto nástrojom.

✅Mini a Ľahšie Dizajn --Kompaktný dizajn je 2/3 veľkosť tradičné crimpers, váži 1/3 ľahší ako tradičné kliešte,viac uložiť práce a ľahšie prelis.

✅Presnosť Krimpovacie Die a Odolná Čepeľ --Priemyselné presných foriem,laserové frézovanie drážky spracovanie ,zub ihrisku hlboké, zubov šírka, presnosť blízko" drôt".Čepele sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele čepeľ, ostré , trvanlivý a je vymeniteľná.

✅Ľahko ovládateľný -kompaktný dizajn je ľahko ovládateľný, čo umožňuje ergonomickú rukoväť a pohodlné kompresiu akcie.Rukoväť rukoväte znižujú únavu ruky a prevenciu pošmyknutia počas tesnenia a kliešte.Okrem toho, rukoväť je vyrobená zo špeciálne ekologicky šetrné materiály, ktoré sú non-sklzu a ľahko sa čistí.

✅Obsah balenia: 1 kus RJ45 krimpovacie nástroj pre RJ45 prejsť cez zástrčku .

Naše Vlastnosti:

*Pass-Thru Modulárny Drôt Crimper, All-in-One Nástroj Kusy, Pásy, Crimps, *Rýchle a Spoľahlivé

*Rýchle, spoľahlivé modulárny krimpovacie-konektor nainštalovať nástroj pre Pass-Thru konektor RJ45 konektormi

*All-in-one nástroj kusy, pásy a crimps párové-dirigent dátové káble

*Trim flush, na koniec tvár konektor na odstránenie nechceného kontaktu medzi vodičmi

*Crimps a trim RJ45 Pass-Thru Konektory

*Crimps 8. miesto modulárne konektory

1:Kompatibilný so všetkými RJ45 Cat 6/Cat 5e/Cat 5 a RJ12/11 konektory, ako aj všetky štandardné modulárne konektory, okrem AMP.

2:Vstavaný bezpečnostný zámok pre jednoduché uskladnenie.

3:kompaktný, robustný nástroj je navrhnutý tak, aby nainštaluje rýchle a jednoduché.Jeho protišmyková rukoväť s prstom drážky zabezpečuje môžete získať bezpečné, pohodlné uchopenie, a rovno-akcia krimpovacie mechanizmus vyžaduje len minimálne strane sily.When you ' re finished, zbraň-štýl zámok drží nástroj tesne uzavretú.

Crimps 6Pin a 8Pin RJ45 Cat6/Cat5e/Cat5 konektory.Predné ukončí kontakty; späť crimps externé zemi.Ukončí priemysel-uvedené krimpovacie výšok.Protišmyková rukoväť a prst drážky zabezpečiť bezpečné uchytenie.Zbraň-štýl zámok drží nástroj pevne uzavretom, keď sa nepoužíva.

Štítky: konektor rj45, náramok svorka, nástroj, krimpovacie, kliešte pin kliešte, nástroj ruka, krimpovacie rj45, ženské rj45 crimper, multitul, medený kábel striptérka, rg45 kliešte nástroj.

Špecifikácia

  • Plier Štýl: Americké
  • Materiál: chróm vanádiová
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: MLHJ
  • Číslo Modelu: Network cable clamp
  • Aplikácia: Multi Funkčné
  • Funkcie: Multifunkčné
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Rukoväť Štýl: Rovné
  • Druh: Multifunkčné Plier