Pin-hračka Slovo Cti Anime Odznak Brošňa Zadajte Reťazec Set-Shan-Heling Pin Brošňa Zhou Zishu Wen Kexing Suvenír Kolekcie Darček

d161469
Skladom
€6.44 €8.05

Informácie O Produkte

Poznámka: Tam je ochranný film na povrchu výrobku, prosím, pamätajte, trhať ho pred použitím Existujú aj iné výrobky, zo Slova česť v našom obchode.Môžete ich nájsť v Kategóriách Slovo cti Veľkoobchod a drop shipping obe sú vítané.Pre veľkoobchod,poskytneme zľavu.Pre drop shipping,by sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a neopustím informácie o nás, ak by ste chceli.

O produktoch

-Sú všetky nového výrobku, ak máte pocit, že niektoré vône len prosím vás vetranie produktu nejaký čas. -Prosím, aby mierne rozmer rozdiel vzhľadom na rôzne ručné meranie. -Vzhľadom na svetelné a displeja nastavenie rozdiel, položky farby sa môžu mierne líšiť od obrázkov. *Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám slúžili.Ďakujeme! *Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami,prosím, dajte nám spätnú väzbu a 5 star s kupujúcim zobraziť obrázky,kupujúci show je pre nás veľmi dôležité,wu by bolo veľmi vďačný!Ďakujeme!

Štítky: brošňa, cosplay, uhlíkovej ocele sekáčik, záverečné priestor, anime podprsenka a nohavičky, dar ženícha, anime pin zber, freemason pin, vintage chapa, pin pokemon.

Špecifikácia

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Tému: TELEVÍZIA a Film Znak
  • Štýl: Tradičná Čínština
  • Regionálne Funkcie: Čína