1pc Retro Štýl Dreva Vintage Starožitné Coffee Bean Mlyn veterný Mlyn Ručne Kľukou Ručný Mlynček na Kávu Mlyn na Kávu Nástroje

d118761
Skladom
€8.03 €11.47

Tento ročník strane mlynček na kávu s krásne retro štýl je celkom dobré kuchynské pomôcky-káva mlyn bean stroj, prinesie oveľa viac zábavné pre vás alebo vašu rodinu.To je tiež ideálny darček pre sviatky, svadby dom otepľovanie.Funkcie: Antický štýl dizajn

Vysoká kvalita dreva, keramický mlynček

Grind kávových zŕn, aby sa vaše vlastné osobné zmes.

Zásuvka je v prednej úlovky brúsený kávy je pripravená na použitie.Je tiež možné použiť na brúsenie orechy, korenie a bylinky ako všeobecné mlynčeku.

Plne funkčné kľukou rukoväť môžete cítiť fazuľa, drvenie a zmiešavanie Položka špecifikácia: Materiál: Drevo+kov Farba: Káva Veľkosť: 95*95*210mm Obsah balenia: 1* Ručný Mlynček na Kávu Pri používaní: 1. Nie nečinnosti alebo otočiť proti smeru hodinových ručičiek, ktoré sa ľahko poškodiť keramiky mlyn. 2. Ak skrutkovací uzáver s upravené hrúbka je utiahnutá, pevne (právo obrátiť), bude to robiť miešania ťažké, ktorý je príčinou neúspechu z mlynčeka. 3. Rukoväť a čepeľ nie sú odolné proti korózii.Nikdy nepoužívajte vodu čistiť ich.Okrem toho je potrebné sa vyhnúť vo vlhkom alebo priameho slnečného žiarenia, ktoré môže spôsobiť poleptanie.Údržba: 1. Prosím, olej, regulátor počas údržby. 2. Po dlhodobom užívaní, čepeľ je náchylná na poškodenie a otupí.Prosím, výmenu súčasti, ak je to potrebné. 3. Existujú medzery v coffee-maker je kôš.Keď malé kávové zrná sú vŕtané, že to bude mať vplyv na jeseň kávy prášok, čo v prázdne miešania.V dennej údržby, mlynček musí byť využitý čas od času pre lepšie brúsenie.Poznámka: 1.Svetlo a monitor nastavenie môže spôsobiť mierne farebné odlišnosti. 2.Prosím, nechajte mierne odchýlky ako všetky rozmery sú merané ručne.Obrázok je len pre referenčné účely.

Štítky: mlynček na strane, gefu mlynček na kávu, kotúčová brúska, burr mlynček na kávu, keramický mlynček na kávu, ručné kávové bôby brúska, mosadz veterný mlyn, kohútik touchless, mlynček na kávu príručka, staroveké coffe brúska.

Špecifikácia

  • Materiál: Drevo
  • Funkcia: Vintage